Please enable JS

Atbalsti

Atbalsti mūsu braucienu uz Indiju

16th Delhi International Children’s Festival

Ryan Festival

Deli Starptautiskais bērnu festivāls ir ikgadējs pasākums, ko organizē Ryan Foundation un Ryan International Schools. Festivālā piedalās aptuveni 10 000 indiešu bērnu un 350 starptautiski izpildītāji no visas pasaules. Festivāla moto – savienot jauno mākslinieku sirdis caur deju, teātri un meistarklasēm, lai stiprinātu pasaulē mieru, tautu draudzību un kultūru daudzveidību.

Festivāls ir izrāžu, interaktīvu pasākumu un darbnīcu bagātīga kombinācija.

Piedalīties aicināti drāmas teātri, folkloras grupas, leļļu teātri un mūzikas grupas.

Līdz šim festivālā Latviju ir pārstāvējuši tautas deju dejotāji un folkloras grupas no Latvijas. Latviešu bērnu amatierteātru sniegums Indijas skatītājiem vēl ir noslēpums. Bet viņi ir ļoti ieinteresēti bērnu teātru sniegumā un iespējā mācīties no citu pieredzes. No Eiropas festivālā ir piedalījušies dejotāji no Lietuvas, laikmetīgās dejas pārstāvji no Igaunijas, amatierteātri un cirka grupas no Čehijas, Slovēnijas, Vācijas, Izraēlas, Itālijas.

Festivālā Indijā teātris “Zīļuks” piedalīsies ar pavasarī jau Ķīnā izrādīto  un starptautiski atzīto Dz.Rinkules-Zemzares “Kā Ruksītis ciemos gāja”.

Uz festivālu dosies 12 jaunie Zīļuka aktieri un 2 pedagogi.

Atbalsti mūs, ja Tev mūsu iecere šķiet saistoša!

Līdz kampaņas beigām

Ziedo – ar norādi “Atbalstu Zīļuku”

Bērnu un jauniešu atbalsta biedrība “TEV”
Reģ.Nr. LV 40008089569
Tallinas iela 41/43-39, Rīga, LV-1012
AS SEB banka
Konta Nr. LV16 UNLA 0050 0148 0635 2

Par jebkuru Jūsu atbalstu būsim ļoti pateicīgi!

Ziedojot tu kļūsi par “Zīļuka” draugu!

MĒS ESAM FORŠI, BET VARAM VĒL LABĀK!

Jūsu ieguldījums atbalsta nevis mūsu pastāvēšanu un teātra saglabāšanu, bet gan teātra attīstību, veidojot jaunas izrādes, pieredzes apmaiņu Starptautiskos festivālos, jaunu studijas grupu atvēršanu un vieslektoru piesaistīšanu, lai teātra studijas audzēkņiem būtu iespēja mācīties no sabiedrībā atpazīstamiem jomas profesionāļiem.
Pievienojies "Zīļuka" atbalstītājiem

"Zīļuku" atbalstījuši

0
1248

cilvēki