Please enable JS

SPRĪDĪTIS DOSIES UZ BULGĀRIJU! ATBALSTI!

Pavasarī saņēmām priecīgu ziņu,- esam uzaicināti piedalīties Starptautiskajā jauniešu mākslas festivālā Bulgārijā, Tsarevo pilsētā!

 

Uz Bulgāriju dosimies ar Annas Brigaderes izrādi „Sprīdītis”. Veiksmīgā vizuālā un dramaturģiskā risinājuma dēļ, izrāde ir viena no pieprasītākajām izrādēm Latvijā un Starptautiskos festivālos, turklāt tā īpaši pielāgota brīvdabas skatuves specifikai. “Zīļuka” “Sprīdītis” ir viegli transformējams, dekorācijām nav izmantotas lielas konstrukcijas, izmantotas lielas lelles – maskas, kas izrādi padara dinamisku, kustīgu un bērna uzmanību noturošu.

Kopš izrādes atjaunošanas 2003. gadā, izrāde bez pārtraukuma ir teātra aktīvajā repertuārā, nospēlēta vairāk kā 110 reizes, izaugušo aktieru sastāvs nomainīts 8 reizes.
Zīļuka „Sprīdītis” ir saņēmis neskaitāmas festivāla balvas, nominēts par veiksmīgu pedagoģisko darbu, vizuālo izteiksmīgumu un saskaņotu radošās komandas darbu Rīgas amatieru teātra festivāla “Rīga spēlē teātri 2004”; nominēts par spēju atdzīvināt tekstu un saprātīgi veidot inscenējumu festivālā “Festival International de Theatre d’Enfants et de Theatre Jeunes 2006” Tulūzā, Francijā; saņēmis festivāla balvu un nominēts par teatrālās jaunatklāsmes plašumu un radošās individualitātes bagātību X Starptautiskajā Bērnu teātra festivālā “Brancevskij festivāls” 2009 Sanktpēterburgā, Krievijā; īpašā viesa statusā startējis starp profesionālajiem leļļu teātriem 23. Starptautiskajā teātru festivālā bērniem Suboticā, Serbijā 2016. gadā un 2017. gadā bija gods pārstāvēt Latviju “China-CEEC Cultural Season 2017” Ķīnas Tautas Republikā!

Atbalsti mūs, ja Tev mūsu iecere šķiet saistoša un gribi, lai mūsu aktieri  pavada teatrāli aktīvu vasaras brīvlaika nedēļu kopā ar jauniem draugiem no visas pasaules!